אזור התעסוקה המשותף עידן הנגב

שטח:

2,000 דונם שלב א', 2,000 דונם נוספים בשלב ב'

שלב:

פעיל

מיקום:

בצמוד ממערב לכביש 40 בצומת להבים, בכניסה המזרחית לעיר רהט

עידן הנגב, אזור התעסוקה המשותף השוכן בצומת להבים, מסיפורי ההצלחה הגדולים בישראל.

הפרויקט, שהוקם על שטחה המוניציפלי של המועצה האזורית בני שמעון, הוא שותפות בין בני שמעון (39%) רהט (44%) ולהבים (13%) וחולש על שטח של 4,000 דונם – מהם 2,000 דונם כבר פותחו כשלב א'.
למן הרגע הראשון, יצר הפרויקט התעניינות עצומה בקרב גורמי תעשייה מובילים, וכ-40 מפעלים הקימו או מוקמים בו היום. בין אלה, נמצאת ענקית המשקאות sodastream שעתיקה לעידן הנגב את מרבית מפעליה מרחבי הארץ, ומעסיקה היום במקום אלפי עובדים. ענקית נוספת היא יצרנית הקרטון קרגל, וכן מפעלים רבים אחרים בתחומי תעשייה מסורתית לא מזהמת.
כל המגרשים בעידן הנגב שווקו במהלך שנה מרגע תחילת השיווק.

מאז הקמתו של עידן הנגב, צנח שיעור האבטלה בעיר השכנה רהט בכ-40% (!). פרויקטים משיקים אחדים הוקמו גם הם בעידן הנגב, הבולט שבהם הוא חממת היזמות Innegev שמשרדיה שוכנים ב"בית עידן הנגב" ועתידה להביא את אומת הסטארט-אפ לאזורנו על ידי טיפוח מיזמי הזנק בתחומי התעשייה, האגרו-טק והקלינ-טק. במיזם זה שותפים ענקי תעשייה כגון  Sodastream, נטפים, כי"ל, Raval, דולב, וכן קיבוץ חצרים וגופי אקדמיה.
עידן הנגב הגדיל משמעותית את היצע התעסוקה באזורנו בכל רמות השכר וההכשרה. אזורי התעסוקה הנוספים שמקדמת בני שמעון ייזום ופיתוח צפויים להמשיך מגמה זו, וליצור תעסוקה מגוונת ואיכותית לכל תושבי צפון הנגב.

שטח:

2,000 דונם שלב א', 2,000 דונם נוספים בשלב ב'

שלב:

פעיל

מיקום:

בצמוד ממערב לכביש 40 בצומת להבים, בכניסה המזרחית לעיר רהט

מחפשים הזדמנויות ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צור קשר

 א ,ב, ג, ד, ה :  8:30-16:00
יום ו : אין קבלת קהל.

08-9915851

08-6257950

כתבו לנו